Με τον καλύτερο δυνατόν τρόπο κλείνει η χρονιά για το σύλλογο μας.

Ο Αθλητής μας Έρι Νούχο κατάφερε να κατακτήσει το Ασημένιο μετάλλιο στο 10th Hereya open ,στο Διεθνές τουρνουά που πραγματοποιήθηκε στην Σόφια της Βουλγαρίας 30/11ως μέλος της επίλεκτης ομαδας της Ένωσης Ταεκβονντο Νοτίου Ελλαδος , να σημειωθεί οτι Ελληνική αποστολή κατέκτησε την πρώτη θέση στη γενική κατάταξη.

Λίγες μέρες πριν ,23-24/11,στο  Πανελλήνιο Κύπελλο που πραγματοποιήθηκε στην Αθήνα  στο στάδιο Ειρήνης κ Φιλίας με περίπου 1600 συμμετοχές, οι αθλητές μας Αραβανής Χρήστος και Κίμων Φλέσσας κατέκτησαν το Χάλκινο μετάλλιο.

Ο σύλλογος μας θέλει να συγχαρεί τους αθλητές για τις μεγάλες επιτυχίες τους καθώς επίσης και τους υπόλοιπους αθλητές  που συμμετείχαν για την εξαιρετική τους προσπάθειά μια  κ ήταν η πρώτη φορά (Λειβαδάρου Αργυρώ, Λιγνού Καλλια, Δούκας Γιώργος, Λειβαδάρος Νίκος, Λιγνός Νίκος , Ζυμβραγουδάκης Αλέξης, Σκοπελίτης Μάριος κ ο Κουλουριώτης Θεόφιλος ο οποίος συμμετείχε κ στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων)

Να ευχαριστήσουμε επίσης θερμά την προπονήτρια του συλλόγου Τσουκνίδου Μαρία,τους γονείς για την αμέριστη συμπαράσταση κ εμπιστοσύνη και ιδιαίτερα την κ Μηνδρινού Μαρία &την κ Γκίζη Ματίνα που φρόντισαν για την εμφάνιση των αθλητών μας.

Ευχόμαστε σε όλους καλές γιορτές με υγεία.